Сайт joomix.org
Конкурс на заміщення вакантних посад
header

Старовижівська селищна рада інформує:

24 березня 2022 року відбулося засідання конкурсної комісії з визначення кандидата на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Старовижівська багатопрофільна лікарня» Старовижівської селищної ради. 

Члени комісії заслухали конкурсну пропозицію єдиного кандидата, якого було допущено до участі у конкурсі на зайняття цієї посади. Це – виконувач обов’язків керівника закладу Тетяна Свіржевська, яка у цьому статусі перебуває із лютого 2022 року, а до цього вісім років очолювала даний заклад охорони здоров’я. Вона розповів про здобутки та окреслила перспективи розвитку лікарні в умовах медичної реформи та пандемії.

Члени конкурсної комісії поставили претенденту чимало запитань. Втім, переважна більшість членів комісії виключно схвально оцінили її роботу на посаді. Відзначалися її менеджерські здібності та господарський підхід, вміння гуртувати і мотивувати колектив та досягати високих показників в умовах медичної реформи та пандемії COVID-19.

Відтак, за результатами голосування члени конкурсної комісії одноголосно визначили Тетяну Свіржевську переможцем конкурсу та рекомендували внести подання голові селищної ради про її призначення на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Старовижівська багатопрофільна лікарня» Старовижівської селищної роади. Остаточне ж рішення – за сесією селищної ради після схвалення кандидатури профільною депутатською комісією.

Відеозапис засідання конкурсної комісії:

 

Старовижівська селищна рада інформує:

22 березня 2022 року відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади керівника закладу охорони здоров’я (директора КНП «Старовижівська багатопрофільна лікарня» Старовижівської селищної ради)

Члени конкурсної комісії розглянули заяву претендента, розкрили пакет документів та розглянули щодо відповідності їх установленим вимогам.

Загалом на зайняття вакантної посади директора КНП «Старовижівська багатопрофільна лікарня» Старовижівської селищної ради претендує 1 особа, а саме: Свіржевська Тетяна Павлівна – в.о. директора КНП «Старовижівська багатопрофільна лікарня» Старовижівської селищної ради.

За результатами розгляду документів конкурсна комісія прийняла рішення допустити Тетяну Свіржевську до участі у конкурсі.

Засідання конкурсної комісії з розгляду (заслуховування) конкурсної пропозиції учасника та проведення співбесіди відбудеться 24 березня 2022 року о 10:00 год. за адресою: 44401, смт Стара Вижівка, площа Миру, 3 Старовижівська селищна рада (3 поверх – сесійна зала).

З протоколом №2 від 22.03.2022 р. засідання конкурсної комісії можна ознайомитись за посиланням – переглянути.

Старовижівська селищна рада інформує:

16 лютого 2022 року відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника закладу охорони здоров’я (директора КНП «Старовижівська багатопрофільна лікарня» Старовижівської селищної ради)

Під час засідання конкурсна комісія обговорила і прийняла низку рішень. Зокрема члени комісії встановили вимоги до претендентів на посаду керівника вищевказаного закладу, встановили вимоги до конкурсних пропозицій, визначили строки подання документів для участі в конкурсі, затвердили текст оголошення про проведення конкурсу. Окрім того комісія призначила дати та місця засідання конкурсної комісії з розгляду заяв претендентів і доданих до них документів.

ОГОЛОШЕННЯ 

про проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства  «Старовижівська багатопрофільна лікарня»  Старовижівської селищної ради

Правові підстави проведення конкурсу: Закон України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» від 19.11.1992 року № 2801-XII (зі змінами), постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» (далі – Порядок), рішення селищної ради від 14 лютого 2022 року № 19/12 «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника Комунального некомерційного підприємства «Старовижівська багатопрофільна лікарня» Старовижівської селищної ради, затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я Старовижівської селищної ради, персонального складу конкурсної комісії, типової форми контракту з керівником комунального закладу охорони здоров’я Старовижівської селищної ради»

Найменування закладу: Комунальне некомерційне підприємство «Старовижівська багатопрофільна лікарня» Старовижівської селищної ради.
Юридичне та фактичне місцезнаходження закладу: 44401, Україна, Волинська область, Ковельський район, смт Стара Вижівка, вул. Шевченка, 6. 

Основні напрями його діяльності: зазначені в Статуті підприємства (можна ознайомитися на сайті Старовижівської селищної ради: рішення селищної ради від 08.10.2021 №13/10 «Про затвердження Статуту КНП «Старовижівська багатопрофільна лікарня» Старовижівської селищної ради в новій редакції) .

Структурними підрозділами закладу є: приймальне відділення, поліклінічне відділення, пологове відділення,  хірургічне відділення, відділення стаціонарної допомоги дорослим та дітям без проведення хірургічних втручань (детальніше на сайті КНП «Старовижівська багатопрофільна лікарня» Старовижівської селищної ради stara-vyzhivka.crl.org.ua). Згідно фінансового плану КНП «Старовижівська багатопрофільна лікарня» Старовижівської селищної ради на 2022 рік загальний фонд складає 56962,9 тис. грн. 
 Назва вакантної посади: директор Комунального некомерційного підприємства  «Старовижівська багатопрофільна лікарня» Старовижівської селищної ради.

Дата початку приймання документів для участі у конкурсі: 17 лютого 2022року.

Кінцевий строк приймання документів для участі у конкурсі: 18 березня 2022року (включно).

Адреса приймання документів для участі в конкурсі: 44401, Україна, Волинська область, Ковельський район, смт Стара Вижівка, площа Миру, 3, Старовижівська селищна рада, кабінет № 205 (ІІ поверх). Особа, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі: Ослюк Руслана Іванівна, головний спеціаліст відділу організаційно-правового забезпечення Старовижівської селищної ради.

 Номер телефону та адреса електронної пошти для довідок: тел. (03346) 2-14-59,

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

 Перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі (особа подає особисто або надсилає поштою):
 1) копія паспорта громадянина України;
 2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1094 (заява);
 3)  резюме у довільній формі;
 4)  автобіографія (у випадках, визначених законодавством);
 5) копія (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційна категорія, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копія трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згода на обробку персональних даних згідно з додатком 2 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1094 (згода);
 7)  конкурсна пропозиція обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі:

Вимоги до конкурсної пропозиції:
  конкурсна пропозиція повинна містити проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три-п’ять) років, в якому передбачаються:
      • план реформування закладу протягом одного року;
      • заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;
      • пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу;
      • пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу.

 8) довідка МВС про відсутність судимості;
 9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;
 10) попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1094 (попередження);
  11)  заява про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1094 (додається);
  12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції») (у вигляді повідомлення від Єдиного Державного реєстру декларацій, яке надійшло на електронну пошту у разі успішного подання Декларації);

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Документи, подані (надіслані) претендентами для участі у конкурсі, не розглядаються у разі:
  1) подання їх особисто в останній день строку після закінчення робочого часу;
  2) надіслання їх поштою після закінчення строку подання;
  3) надіслання їх поштою протягом установленого строку подання та надходження до конкурсної комісії менше ніж за три робочих дні до дати проведення засідання з розгляду заяв та доданих до них документів.

Вимоги до претендента:  Вища освіта II рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань "Управління та адміністрування" або "Публічне управління та адміністрування", або "Охорона здоров'я", або "Право", або "Соціальні та поведінкові науки", або "Гуманітарні науки". У разі освіти у галузі знань "Охорона здоров'я", "Право", "Соціальні та поведінкові науки", або "Гуманітарні науки" вимагається також наявність вищої освіти (магістерський рівень) у галузі знань "Управління та адміністрування" або "Публічне управління та адміністрування"
  Відсутність у претендента незнятої або непогашеної в установленому законом порядку судимості, заборони займати відповідні посади або провадити певні види діяльності.

Відсутність судового рішення, яке набрало законної сили, за яким претендент визнаний винним у вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Стаж роботи на керівних посадах не менше 5 років.

Вільне володіння державною мовою. Володіння сучасними засобами комунікацій та зв’язку. Здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні обов’язки.   Високі моральні, ділові, професійні якості та організаторські здібності.

Повинен знати: Конституцію України, закони, постанови, укази, розпорядження, рішення та інші нормативно-правові акти органів державної влади і місцевого самоврядування, які регулюють порядок діяльності закладу охорони здоров’я; профіль, спеціалізацію й особливості структури закладу охорони здоров’я; податкове та екологічне законодавство; перспективи, вітчизняні і світові тенденції технологічного, технічного, економічного і соціального розвитку галузі і закладу охорони здоров’я; можливості ефективного використання виробничих потужностей, наявних технологічних процесів, їх реструктуризації або заміни; кадрові ресурси закладу охорони здоров’я; порядок розроблення і затвердження бізнес-планів, фінансових планів (у разі необхідності) та програм виробничо-господарської діяльності; ринкові методи господарювання та управління; кон’юнктуру ринку; порядок укладення і виконання господарських та фінансових договорів, галузевих тарифних угод, колективних договорів та регулювання соціально-трудових відносин; вітчизняні і зарубіжні досягнення науки та технології у відповідній галузі виробництва і досвід завоювання позицій на світових та регіональних ринках продукції; основи економіки, менеджменту, маркетингу, організацію виробництва, праці та управління; етику ділового спілкування та ведення переговорів; трудове законодавство, технології інформаційного забезпечення управління, форми та методи роботи із засобами масової інформації; правила ділового етикету; сучасні засоби комунікацій та зв’язку; сучасну наукову літературу та науково-практичну періодику за фахом; методику визначення потреби в лікарських засобах, медичних виробах, обладнанні; специфіку менеджменту і маркетингу в галузі охорони здоров’я. 
  Умови оплати праці керівника закладу із зазначенням істотних умов контракту:
 Умови оплати праці визначаються відповідно до контракту з керівником комунального некомерційного підприємства, на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 19 травня 1999 року № 859 «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об’єднань державних підприємств» (зі змінами) .

Типова форма контракту затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 року № 792 «Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та типових форм контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я».

Термін контракту від трьох до п’яти років. 

Директор зобов’язується безпосередньо і через адміністрацію закладу здійснювати поточне управління (керівництво) закладом з метою забезпечення виконання його статутних завдань, надання належної, якісної та кваліфікованої медичної допомоги, ефективної діяльності закладу, раціонального використання і збереження закріпленого за закладом майна, а орган управління майном зобов’язується створювати належні умови для матеріального забезпечення і організації праці директора.

Керівникові надається щорічна оплачувана відпустка тривалістю згідно із законодавством.

Дата проведення конкурсу:

22 березня 2022 року — засідання конкурсної комісії щодо розгляду заяв претендентів і доданих до них документів.
  25 березня  2022 року  — засідання конкурсної комісії із заслуховуванням конкурсних пропозицій учасників конкурсу, проведення з ними співбесіди та здійснення шляхом голосування відбору з числа учасників конкурсу однієї кандидатури, яка відповідає встановленим вимогам — переможця конкурсу.
  Місце проведення конкурсу та адреса: 44401, Україна, Волинська область, Ковельський район, смт Стара Вижівка, площа Миру, 3, зал засідань ІІІ - й поверх.
  

Дата опублікування оголошення: 17 лютого 2022 року

Анонси та оголошення

Error: No articles to display

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ РІШЕННЯ ПРО РЕОРГАНІЗАЦІЮ ЧЕВЕЛЬСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ

Сесії селищної ради

Безоплатна правнича допомога

Цивільний захист та територіальна оборона

Пробація

Паспорт громади

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Програма соціально-економічного розвитку

Регуляторна політика

Публічні закупівлі

Освіта

Культура

Соціальний захист

Центр надання адміністративних послуг

Консультативно-дорадчі органи

Оголошення-громадських-слухань

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене