Сайт joomix.org
Новини
header

IMG e5d29cc88628d0686eedf6ec2c2d93ef VДай Боже нам своєї сили

І мужності своєї дай,

Щоб ми від зла оборонили

Себе і свій стражденний край.

Щоб на затоптані могили

Пісні злітались,як вітри.

Дай Боже, нам своєї сили,

А переляк наш – забери.

28 червня 2024 року в приміщенні комунального закладу «Центр культури і дозвілля Старовижівської селищної ради» відбулись урочистості з нагоди 28 річниці Дня Конституції України.

Конституція України – це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.

IMG 7f3cdde5a85b73fcd75f47d325a60a65 VВасиль Камінський, селищний голова та Андрій Лахмотов привітали всіх з Днем Конституції України та процитували статті основного закону України, наголосили про дієвість норми Конституції – конституційного обов’язку, щодо захисту України, її  незалежності та територіальної цілісності, шанування її державних символів, забезпечення економічної та інформаційної безпеки, що яскраво демонструють на практиці наші військовослужбовці впродовж вже понад 10 років війни, яку рф розв’язала та веде проти України зневажаючи юридичні норми, міжнародне право.

IMG 65f00c874681deb187c3a4babba5d6ad VПід час урочистостей з нагоди свята селищний голова вручив відзнаки почесне звання «Мати-героїня» матерям, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ять і більше дітей, а саме: Скрипці Надії Олексіївні – матері п’яти дітей, селище Стара Вижівка та Шевчук Оксані Віталіївні – матері шести дітей, село Галина Воля.

По завершенню урочистостей працівниками комунального закладу «Центр культури і дозвілля Старовижівської селищної ради» було проведено концерт «Від роду до народу слався, Україно!».

Україна… В одному цьому слові й для нас і навіть для чужинців бринить музика смутку і жалю.

Живе звитяга наших славних пращурів в очах та серцях українців. І досі лунають їх пісні, у купелі зірниць народжені, молодими голосами, мов весняними водами, підхоплені і подаровані людям.

Анонси та оголошення

Error: No articles to display

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ РІШЕННЯ ПРО РЕОРГАНІЗАЦІЮ ЧЕВЕЛЬСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ

Сесії селищної ради

Безоплатна правнича допомога

Цивільний захист та територіальна оборона

Пробація

Паспорт громади

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Програма соціально-економічного розвитку

Регуляторна політика

Публічні закупівлі

Освіта

Культура

Соціальний захист

Центр надання адміністративних послуг

Консультативно-дорадчі органи

Оголошення-громадських-слухань

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене