Сайт joomix.org
Новини
header

Супровідне фото для кластерівВ Україні та Ковельському районі існує група мікро- та малих підприємств, які працюють у галузі харчової промисловості за нелегалізованою сімейною формою. Існує загальне ненормативне визначення даної зайнятості – крафтовий виробник.

Крафтовики досить часто стикаються з проблемами доступу до торгівельних мереж, експортних ринків, складнощами в організації повноцінних відділів продаж і маркетингу. 

Асоціація U-Food спільно з Агенцією регіонального розвитку Волині, Ковельською районною військовою адміністрацією та Шацькою селищною радою запрошує крафтових виробників Ковельського району до участі в конкурсі грантів.

Географія конкурсу: виробники, які знаходяться на території Інноваційного агрокластеру «Західне Полісся» (Шацька, Головенська, Вишнівська, Любомльська, Рівненська, Дубечненська, Заболотівська, Ратнівська, Самарівська, Смідинська, Старовижівська, Луківська, Турійська, Дубівська громади).

У рамках конкурсу крафтовому виробнику буде надана допомога:

  • У реєстрації бізнесу.
  • Сертифікації продукції.
  • Налагодження доступу до державного фінансування та проектних грантових коштів.
  • Вирішення операційних завдань (технології, контакти, вирішення проблемних питань).
  • Підтримка для налагодження експорту.
  • Кооперація та розвиток у внутрішніх і зовнішніх продажах.
  • Фінансова підтримка на модернізацію та розширення виробництва.

Щоб узяти учать в інформаційній сесії, яка відбудеться 13 червня 2023 року, початок о 14:30 год., необхідно заповнити нижченаведену форму: https://forms.gle/bqDkaMvqHnFWp9MdA

Більше інформації про можливості для мікро- та малих підприємств можна знайти у мережі Facebook на сторінці Інноваційного агрокластеру «Західне Полісся»: https://www.facebook.com/West.Polesie

Телефон для довідок: 096 911 01 02 (Микола Полінкевич).

создание веб сайтов в Коростене