Сайт joomix.org
Новини
header

photoЮридичні особи можуть отримувати документи від органів ДПС в електронному вигляді. Про своє рішення листуватися з податківцями в електронному форматі необхідно окремо повідомити органи ДПС через Електронний кабінет.

          Форма Заяви про бажання отримувати документ через Електронний кабінет затверджена Наказом № 637.

Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua.

          Режим «Введення звітності» приватної частини Електронного кабінету забезпечує можливість створення платниками податкової, фінансової, статистичної звітності, зокрема «Заяви про бажання отримувати документ через Електронний кабінет». Для юридичних осіб – форма J13916. Для фізичних осіб – форма F13916.

 

Для подання зазначеної заяви виконайте наступне:

  1. Увійдіть до приватної частини Електронного кабінету;
  2. Оберіть режим «Введення звітності»;
  3. Заповніть форму документа (у формі заяви вкажіть електронну адресу, а реєстраційні дані платника заповнюються автоматично;
  4. Підпишіть та відправте документ до контролюючого органу.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області наголошують: сучасні інформаційні рішення задля покращення податкового супроводу платників податків дозволяють кожному обрати найбільш зручний та прийнятний варіант спілкування з податковою службою. Листування через Електронний кабінет, зокрема обмін документами, - в інтересах платника, оскільки економить час та ресурси.

Про Електронний кабінет (завантажити).

создание веб сайтов в Коростене