Сайт joomix.org
Новини
header

vukonkom120 січня 2022 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету селищної ради. Засідання виконавчого комітету проводив селищний голова В.Камінський.

На виконання Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Закону України «Про відходи» затверджено Схему санітарного очищення смт Стара Вижівка та сіл Старовижівської селищної ради та спільні заходи по наведенню санітарного стану та благоустрою на території Старовижівської територіальної громади.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.11.2017 року №839 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги» у зв’язку із збільшенням розміру мінімальної заробітної плати, розміру прожиткового мінімуму, зростання вартості електроенергії встановлено скориговані тарифи на водопостачання та водовідведення Старовижівському ВУЖКГ.

 1642668124568На жаль, не кожному малюку у нашій державі щастить народитися у благополучній сім’ї, де є всі умови для повноцінного проживання та виховання, тому начальником служби у справах дітей Старовижівської селищної ради А. Дричик, поліцейським офіцером громади А. Кримнюком та інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Ковельського районного управління поліції М. Сметюх проводиться активна робота з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах. 

22 січня день соборності

1 vodohreshha

19 січня відзначатимемо одне з головних свят - Водохреща. Для того, щоб свято не обернулося трагедією необхідно чітко дотримуватися правил поведінки перебування на воді та льоду. Щорічно рятувальники району забезпечують безпеку цих заходів. Тож, всі охочі зможуть належно вшанувати християнські традиції у спеціально обладнаному для цього місці, без ризику для життя.

Пам’ятайте, неприпустимим є купання в необладнаних для цього місцях та з неперевіреним дном. Не можна розпочинати Хрещенські забави без представників служб порятунку і медичних працівників та купання дітей без нагляду батьків чи дорослих. При груповому купанні, кількість людей, що знаходиться у воді, не повинна перевищувати трьох осіб.  

IMG 748fb6262c65b74b17c18f7b25ef4ccb VСтаровижівська селищна рада просить надати пропозиції про можливість використання трьохповерхового приміщення за адресою пл.Миру,4 смт Стара Вижівка Ковельського району Волинської області (будівля в якій до недавнього часу розміщувались Старовижівська публічна бібліотека та Старовижівська дитяча музична школа).

Перший поверх налічує 1-н хол, 18-ть кабінетів, 2-ві вбиральні, 4-и коридори; загальна площа 1-го поверху становить 525,5кв.м.

Другий поверх налічує 9-ть кабінетів, 2-ві вбиральні, 4-и коридори; загальна площа 2-го поверху становить 360,7кв.м.

Третій поверх налічує 18-ть кабінетів , 2-ві вбиральні, 3-и коридори; загальна площа 3-го поверху становить 427,2кв.м.

Селищною радою буде розглянуто усі пропозиції по подальшому освоєнню приміщення.

Часткова фотофіксація кабінетів додається.

164 result

9 січня 2022 року в спортивній залі Річицького ліцею Забродівської сільської ради відбувся турнір з волейболу «Кубок Забродівської ОТГ- 2022».   Керівництво по організації та проведенню змагань здійснила Забродівська сільська рада.

Учасниками турніру були команди сіл Річиця, Видраниця, смт Ратне та  смт Стара Вижівка.

Гравці нашої команди у складі Олександра Гурського, Петра Чорного, Дмитра Базюка, Павла Шопука, Івана Кучера, Сергія Семенюка, Анатолія Ткачука, Костянтина Хлопука у запеклій, змістовній грі поступилися команді села Видраниця з рахунком 0:2.

    FB IMG 16418112451529 січня 2022 року у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені  Т.Г.Шевченка відбувся обласний фестиваль різдвяних святково-обрядових дійств «Три празники в гості». У фестивалі брало участь 25 кращих фольклорних, музичних, вокальних колективів територіальних громад області, серед яких народний аматорський фольклорний колектив "Полісянка" клубу с.Поліське комунального закладу "Центр культури і дозвілля Старовижівської селищної ради". Організатори святково-обрядового різдвяного дійства – Обласний науково-методичним центр культури за підтримки управління культури, з питань релігій та національностей обласної державної адміністрації нагородили колектив "Полісянка" дипломом за участь у фестивалі.

    IMG ef21d5c608f362b5510e16016ac2f123 VКолядки та щедрівки – невід’ємна частина святкування Різдва Христового. Вони створюють неповторну атмосферу, духовний настрій і відчуття радості народження Спасителя світу. Тож з метою збереження традицій різдвяного співу комунальний заклад «Центр культури і дозвілля Старовижівської селищної ради" організував 9 січня 2022 року в смт Стара Вижівка фестиваль “Різдвяні піснеспіви».“Маємо надію, що попри складні обставини, які склались не тільки в Україні, а в усьому світі, різдвяний фестиваль надихне і покращить настрій, а почуття Різдвяного дива запанує у серцях кожного, об’єднавши усіх в одну велику дружню родину", - зазначив у своєму вітальному слові селищний голова Василь Камінський.

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Публічні закупівлі

Освіта

Культура

Соціальний захист

Центр надання адміністративних послуг

Консультативно-дорадчі органи

Безоплатна правова допомога

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене