Сайт joomix.org
Новини
header

DSC 0852З 17 по 19 вересня 2021 року юні любителі «полювання на лисиць» мали змогу в лісовому масиві с. Гаразджа Луцького району спробувати свої сили в обласних відкритих змаганнях учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації.

mspГромадяни, які отримують житлову субсидію, просимо звернутись з документами, що посвідчують особу:

-паспорт (при наявності ID картки, додаток про реєстрацію місця проживання);

- ідентифікаційний код;

- свідоцтво про народження дітей;

- будинкову книгу.

При зверненні пред’являти документи всіх зареєстрованих (прописаних) у будинку осіб.       Звертатися до Центру надання адміністративних послуг,для актуалізації даних в Реєстрі територіальної громади Старовижівської селищної ради.

IMG 307b6b60bee7daac91a18bf237f5ec3a VЧетвертий рік першокласники навчаються за моделлю Нової української школи. У цьому році Старовижівська громада одержала 553,036 тис. грн. субвенції на створення належного освітнього простору НУШ, з них:
                   151,567 тис. грн. на придбання дидактичних матеріалів;
                   167,346 тис. грн. на придбання меблів;
                   234,123 тис. грн. на закупівлю комп’ютерного обладнання.
 Окрім того, з бюджету громади виділено 160,0 тис. грн. на співфінансування цього проекту, що складає 29% від загальної суми.
 За ці кошти уже закуплено ноутбуки та багатофункціональні пристрої, а також SMART-телевізори. Нещодавно три нових телевізори отримали першокласники Старовижівського ліцею, по одному – Смолярівського ліцею та Галиновільської гімназії.

3444444Цими днями відбувся навчальний семінар для директорів закладів загальної середньої освіти «Про загальні вимоги щодо документування управлінської інформації та організації роботи з документами». Організатор проведення заходу – гуманітарний відділ Старовижівської селищної ради.
З 01 вересня 2021 року набрав чинності Національний стандарт «Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлення документів» ДСТУ 4163:2020. Тому для директорів шкіл актуальною була інформація про те, як правильно оформляти бланки службових документів, що є показником корпоративної культури у сфері документування управлінської діяльності. Не менш важливим було роз’яснення щодо особливостей надання відпусток педагогічним працівникам, зокрема, на період карантину.
Методичні рекомендації , зразки наказів та бланків службової документації, отримані в ході семінару, стануть у нагоді керівникам закладів при документуванні управлінської інформації.
                                                                                                                                             Гуманітарний відділ

 IMG 20210922 20525622 вересня відбулася нарада керівників закладів освіти Старовижівської селищної ради. У ході наради були обговорені питання про виконання заходів по підготовці закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період та опалювального сезону та необхідність проведення в закладах освіти протиепідемічних заходів у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19). Особлива увага присутніх акцентувалася на постанові КМУ від 22.09.2021р. №981,зокрема,про введення жовтих та зелених COVID-сертифікатів, оновлення карантинних правил та вакцинації працівників закладів освіти.
 За матеріалами наради директорам надано актуальні нормативно-правові документи та матеріали для використання в роботі.
                                                                                                           Гуманітарний відділ                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

1Традиційно на початку нового навчального року в Старовижівському центрі дитячої та юнацької творчості проведено Олімпійський тиждень, метою якого є пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості дітей, юнацтва та молоді до занять спортом.

IMG 1017-19 вересня 2021 року на базі «дитячий табір «Супутник» (ур. Гушово, с. Світязь) зібрались 23 команди-учасниці на обласний захід «Туристсько-краєзнавчий зліт серед працівників освіти 2021».

foto00003 4cЩорічно, у третю неділю вересня, в Україні відзначають День працівників лісу.

Тож щиро вітаю з професійним святом усіх, хто пов’язав свою долю з лісом, хто щоденно дбає про його охорону, раціональне використання та збереження.

Дякую усім працівникам галузі та ветеранам лісової служби за невтомну працю і самовідданість, за співпрацю та значний внесок у розвиток соціально-економічної сфери нашої громади.

Зичу щастя, добра, миру і достатку Вам та Вашим родинам.

Бажаю, щоб ліс, про який ви дбаєте, дарував міцне здоров’я, наповнював гарним настроєм, оптимізмом, бажанням жити та творити.

Анонси та оголошення

Error: No articles to display

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Публічні закупівлі

Освіта

Культура

Соціальний захист

Центр надання адміністративних послуг

Консультативно-дорадчі органи

Безоплатна правова допомога

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене