Сайт joomix.org
Допомоги
header

Повідомлення

про створення конкурсної комісії для проведення конкурсу з визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території населених пунктів Старовижівської селищної ради

Старовижівська селищна рада повідомляє про те, що відповідно до рішення виконавчого комітету ради від 30 листопада 2023 р. № 161 створено конкурсну комісію для проведення конкурсу з визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території населених пунктів Старовижівської селищної ради.

Відповідно до законодавства України - до складу конкурсної комісії можуть залучатися (за згодою) представники територіального органу Держпродспоживслужби, підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення, а також посадові особи відповідного органу місцевого самоврядування та/або виконавчої влади.

Особи, які бажають взяти участь в роботі даної конкурсної комісії, мають повідомити голові конкурсної комісії про цей намір не пізніше 12.01.2024 року в довільній формі шляхом подання особистої заяви, або повідомлення на електронну пошту Старовижівської селищної ради.

Місце подання заяв та повідомлень: площа Миру, 3, смт Стара Вижівка, Ковельський район Волинська область 44401, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактна особа - Новік Юрій Федорович – головний спеціаліст відділу землевпорядкування, містобудування та архітектури Старовижівської селищної ради, тел: 0334621459.

Анонси та оголошення

Error: No articles to display

создание веб сайтов в Коростене