Сайт joomix.org
Допомоги
header

Оголошення про конкурс

з визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів із населених пунктів, які розташовані на території Старовижівської селищної ради.

Виконавчий комітет Старовижівської селищної ради, оголошує конкурс з визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Старовижівської селищної ради.

Перелік послуг: здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території смт Стара Вижівка, сіл Чевель, Нова Вижва, Борзова, Брідки, Поліське, Брунетівка Ковельського району Волинської області.

Конкурс відбудеться 18 січня 2024 року о 10:00 за адресою, площа Миру, 3, смт Стара Вижівка, Ковельський район Волинська область 44401.

Конкурсна пропозиція подається особисто чи надсилається засобами поштового зв’язку конкурсній комісії із дотриманням вимог конкурсної документації.

Місце подання конкурсних пропозицій: площа Миру, 3, смт Стара Вижівка, Ковельський район Волинська область 44401.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій до 15 січня 2024 року 10:00.

Контактна особа - Новік Юрій Федорович – головний спеціаліст відділу землевпорядкування, містобудування та архітектури Старовижівської селищної ради, тел : 0334621459.

Конкурсна документація для проведення конкурсу з визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Старовижівської селищної ради та додатки до проведення конкурсу (завантажити)

Анонси та оголошення

Error: No articles to display

создание веб сайтов в Коростене