Сайт joomix.org
Новини
header

wclm89e8unop6utoem6zy66lf0ybdatqti75l7nkСтаровижівська селищна рада інформує жителів громади про те, що бажаючі можуть взяти участь у реалізації Положення про добровільні формування цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2013 року № 616 та з метою проведення допоміжних робіт із запобігання або ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Добровільні формування цивільного захисту є тимчасовим добровільним об’єднанням громадян, що утворюється під час загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій для виконання допоміжних робіт.

Зазначені формування утворюються на тимчасовій основі місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування тощо.

Порядок залучення добровільних формувань та обсяги допоміжних робіт для добровільних формувань цивільного захисту визначаються органом, який утворив таке формування.

До складу добровільних формувань цивільного захисту на добровільних засадах включаються громадяни України, які за станом здоров’я   придатні до військової служби та не досягли граничного віку перебування військовозобов’язахих у запасі другого розряду.

Щоб долучитися до добровільних формувань цивільного захисту необхідно заповнити анкету на сайті https://dmpo.dsns.gov.ua/в розділі «Я прагну стати добровольцем».

 

создание веб сайтов в Коростене