Сайт joomix.org
Новини
header

IMG 2873Невід’ємним атрибутом новорічних та різдвяних свят є колядки, щедрівки та посівання, які передаються з вуст в уста вже кілька років поспіль, але останнім часом вони дедалі рідше лунають у наших домівках на зимові свята, а колядників помітно поменшало.

Та ми не маємо права забувати свої традиції та звичаї, тому з різдвяними колядками та щедрівками вихованці вокальної студії «Малеча» Старовижівського центру дитячої та юнацької творчості, якими опікується Віктор Феорович Мандзюк, завітали у Старовижівську селищну раду, де їх із радістю зустрічали селищний голова Василь Камінський разом зі своєю командою, до колективів закладів загальної середньої освіти Старовижівської селищної ради: Старовижівського ліцею (директор Людмила Кардаш), Мизівського ліцею (директор Любов Шум), Смолярівського ліцею (директор Любов Коржан), Старогутівського опорного ліцею (директор Юлія Семенюк ), Сукачівської філії Старогутівського опорного ліцею (завідувач Наталія Сукач), Галиновільської гімназіії (директор Ніна Філонюк), Нововижівської гімназії (директор Іван Ярмолюк), Поліської гімназії (директор Юлія Яриніч), Чевельської гімназії (директор Олександр Добиш). Юні артисти підготували вітальні слова, аби яскраво презентувати себе, справити незабутнє враження на гостей та подарувати всім святковий настрій у переддень свят.Кульмінаційним моментом віншувань стали жмені золотавого зерна на щастя, на здоров’я на многії літа!
Щедро обдаровані солодкими гостинцями та чудовим настроєм поверталися юні вокалісти до рідних стін Центру дитячої та юнацької творчості.

Шановні колеги, вітаємо вас із Новим роком та бажаємо, щоб все у вашому житті було чудовим! Нехай доходи йдуть тільки вгору, робочі дні будуть легкими, а вихідні – сповнені радості та позитиву! Бажаємо міцного здоров'я, гармонії та затишку в домі, щастя та здоров’я!

 

 

 

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Публічні закупівлі

Освіта

Культура

Соціальний захист

Центр надання адміністративних послуг

Консультативно-дорадчі органи

Безоплатна правова допомога

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене