Сайт joomix.org
Новини
header

236028

Шановні жителі громади!

Ми всі завжди чекаємо на новорічно-різдвяні свята, адже це час зустрічей із друзями, близькими й рідними. Проте пандемія коронавірусної хвороби внесла корективи у звичні всім способи проведення зимових свят. Саме тому потрібно бути пильними та обережними, оскільки COVID-19 нікуди не зник. 

Наразі вакцинація залишається єдиним дієвим інструментом боротьби з COVID – 19, а новорічні свята – не причина нехтувати протиепідемічними заходами та вакцинацією.

 

У нашій    громаді записатися на вакцинацію можна через контактцентр Старовижівського центру первинної медичної допомоги за тел. 067 6597601, у свого сімейного лікаря, або через пункт щеплення, розташований за адресою: смт. Стара Вижівка, вул. Шевченка, 6.

Центр та пункти вакцинації проти COVID – 19 на території громади працюють і в робочі, і у вихідні дні. Не проводитимуть щеплення по всій країні 1 та 2 січня, проте після свят всі Центри та пункти вакцинації працюватимуть, як і раніше.

Дякую усім, хто уже вакцинувався. Переконаний, що з кожним днем надійно захищених від COVID-19 жителів Старовижівської громади ставатиме дедалі більше.

Щиро вірю у Вашу свідомість та відповідальність!

Міцного здоров'я усім нам!

Веселих новорічних та різдвяних свят!

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Публічні закупівлі

Освіта

Культура

Соціальний захист

Центр надання адміністративних послуг

Консультативно-дорадчі органи

Безоплатна правова допомога

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене