Сайт joomix.org
Новини
header

32 resultСьогодні, 3 грудня, відбулось урочисте засідання сесії Старовижівської селищної ради з нагоди Дня місцевого самоврядування.

На початку засідання селищний голова Василь Камінський привітав депутатів  та працівників виконавчого апарату селищної ради з професійним святом. Він подякував усім представникам депутатського корпусу, які брали активну участь в обговоренні та прийнятті рішень, що стосувалися вирішення проблем Старовижівської громади, висловив сподівання на подальшу конструктивну співпрацю.

За вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, відповідальне ставлення до своїх громадянських обов’язків, активну життєву позицію та з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування відзначив Подякою селищної ради депутатів - Панасюка Сергія Олександровича  та Гец Надію Іванівну.

Окремі вітання адресував депутатам, які представляють інтереси громади в Ковельській районній раді - Михайлу Шлапаю, Тетяні Свіржевській, Івану Омельчуку та вручив сувенірну продукцію з логотипом Старовижівської територіальної громади.

До слів привітань долучилася голова Ковельської районної державної адміністрації Ольга Черен. Вона побажала всім присутнім міцного здоров’я, щастя, професійних здобутків, оптимізму та мужності, творчої наснаги та родинного благополуччя, миру в нашій країні та спокою в серцях.

З нагоди свята відзначила спільною Грамотою Ковельської РДА та Ковельської райради селищного голову та колектив громади.

Одне з основних питань порядку денного  - Звіт селищного голови про роботу ради та її виконавчих органів.

Також депутати затвердили офіційну символіку громади, яка раніше використовувалась як офіційна символіка смт Стара Вижівка та Старовижівського району.

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Публічні закупівлі

Освіта

Культура

Соціальний захист

Центр надання адміністративних послуг

Консультативно-дорадчі органи

Безоплатна правова допомога

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене