Сайт joomix.org
Новини
header

   241808539 4343222285732873 1011942534718249658 n12 вересня відбулося урочисте святкування Дня села Смолярі. Цей чудовий день об’єднав людей різного віку – від малого до великого, щоб не лише переглянути концертну програму, відпочити, але й поспілкуватися один з одним та просто весело й цікаво провести час.На свято завітали селищний голова Василь Камінський, староста сіл Галина Воля та Смолярі Сергій Гапонюк.
  Голова громади зазначив, що щоденна праця жителів села, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу. Василь Камінський нагородив грамотами селищної ради та цінними подарунками визначних мешканців села: Тамару Глову (номінація «Гордість педагогічної ниви»), Оксану Яцук (номінація «Золоті Руки»), Анатолія Коржана (номінація «Супердідусь»), Івана Цибеня (номінація «Найбагатший тато»), Анатолія та Марію Туровських (номінація «Найбільший стаж подружнього життя»).
  Гарний настрій присутні отримали від чудової концертної програми, де подарували свої виступи учасники гурту «Молодичка» та народний фольклорний аматорськоий колективв «Жайвір» комунального закладу "Центр культури та дозвілля" Старовижівської селищної ради.
  Вкотре підтвердилася істина, що кожна людина – це не відірваний від дерева листок, а продовження певного роду, дитя краю, який має свою культуру та історію.

Анонси та оголошення

Error: No articles to display

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Публічні закупівлі

Освіта

Культура

Соціальний захист

Центр надання адміністративних послуг

Консультативно-дорадчі органи

Безоплатна правова допомога

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене