Сайт joomix.org
Новини
header

0809 result

Сьогодні, 08 вересня 2021 року, в сесійному залі адміністративного приміщення за адресою: смт Стара Вижівка, пл. Миру, 3, відбулося дванадцяте засідання сесії селищної ради восьмого скликання, на розгляд якого було винесено 213 питань.

На початку засідання ряд депутатів озвучили свої запити та звернення.

Після цього було заслухано звіт директора КНП «Старовижівська багатопрофільна лікарня» Старовижівської селищної ради Тетяни Свіржевської щодо фінансового стану підприємства та підготовки до опалювального сезону 2021 – 2022 років, про те рішення про його затвердження не набрало необхідної кількості голосів.

 Заслухано інформацію начальника відділу фінансів селищної ради Раїси Павлової про виконання бюджету селищної територіальної громади за перше півріччя 2021 року.

Затверджено логотип та слоган Старовижівської громади, який було визначено в результаті відповідного конкурсного відбору. Розробником проєкту логотипу та слогану був житель смт Стара Вижівка Василь Баглик.

Внесено зміни до Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Старовижівській селищній раді на 2021-2025 роки.

Затверджено в новій редакції структуру апарату Старовижівської селищної ради та ряду комунальних закладів.

Призначено директора Поліського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Пролісок». Ним стала Любов Петричук, яка до цього часу працювала вихователем в цьому закладі.

Прийнято рішення про обмеження продажу алкогольних напоїв на території Старовижівської селищної ради. Відсьогодні продаж алкогольних напоїв в закладах торгівлі (крім закладів ресторанного типу) буде дозволено з 8.00 год до 22.00 год.

Вирішено ряд питань, що стосуються управління комунальною власністю селищної ради та багато інших, що забезпечують життєдіяльність громади.

Близько ста вісімдесяти питань стосувалися земельних відносин.

На завершення сесії, селищний голова Василь Камінський подякував депутатам за участь у засіданні, побажав усім міцного здоров’я, успіхів, та плідної праці в майбутньому.

Апарат Старовижівської селищної ради

Анонси та оголошення

Error: No articles to display

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Публічні закупівлі

Освіта

Культура

Соціальний захист

Центр надання адміністративних послуг

Консультативно-дорадчі органи

Безоплатна правова допомога

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене