Сайт joomix.org
Новини
header

9d1c61251e48d79c5ae4db05e4c4808d6da3cbd0Шановні жителі громади!

Уже другий рік поспіль увесь світ долає пандемію COVID-19. На жаль, ця хвороба виявилася значно підступнішою, ніж це здавалося ще рік тому. Вона широко розповсюдилася і в Україні також - усі ми це добре знаємо. Від COVID-19 та його наслідків потерпають люди в кожному регіоні - незалежно від віку, статі або професії.

Саме тому загальна вакцинація розглядається наразі як завдання державної ваги і національної безпеки. В Україну завезено достатню кількість якісних та визнаних у світі вакцин, якими українці мають можливість щепитися безкоштовно та у найкоротші терміни.

Вакцини проти COVID-19 критично важливі для стримування пандемії у поєднанні з ефективним тестуванням та застережними заходами, що вже застосовуються. 

Але практична реалізація цієї можливості - це питання усвідомленого вибору кожного з нас. Вакцинуючись від COVID-19, ми не лише захищаємо себе та своїх близьких, а й наближаємо час, коли усією країною зможемо повернутися до звичного життя.

Зважаючи на те, що пандемія не відступила остаточно, та адаптивний карантин в Україні триває, закликаю вас скористатися усіма наявними можливостями і зробити щеплення проти підступної хвороби COVID-19.

Записатися на вакцинацію можна через контактцентр Старовижівського центру первинної медичної допомоги за тел. 067 6597601, у свого сімейного лікаря, або через пункт щеплення, розташований за адресою: смт. Стара Вижівка, вул. Шевченка, 6,

Вакцинація від Covid-19 є безплатною.

Щиро вірю у вашу свідомість та громадянську відповідальність! Дякую всім, хто уже вакцинувався і переконаний, що з кожним днем надійно захищених від COVID-19 жителів громади ставатиме дедалі більше.

Міцного здоров'я усім нам!

Анонси та оголошення

Error: No articles to display

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Публічні закупівлі

Освіта

Культура

Соціальний захист

Центр надання адміністративних послуг

Консультативно-дорадчі органи

Безоплатна правова допомога

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене