Сайт joomix.org
Новини
header

IMG 2485Команда велосипедистів Старовижівської ТГ повернулася додому з перемогою, виборовши срібло на Чемпіонаті України з велосипедного туризму, який проходив 6-9 липня у м. Світловодськ Кіровоградської області.

Вихованці гуртків Старовижівського центру дитячої та юнацької творчості та ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мизове у складі Александрука Владислава, Оксенчук Соломії, Іваницької Анни,  Хлапука Владислава, Круглія Андрія та Панасюка Владислава (тренери Оксенчук Тетяна, Ященко Михайло) у перший день  змагань вибороли друге місце на дистанції "Велоралі" подолавши відстань понад 50 км і виконавши 12 завдань. Другими вони також були на  "Комплексній дистанції",  успішно проїхавши етапи "Велокрос", "Тріал", "Фігурне водіння велосипеда". В особистому заліку Александрук Владислав та Іваницька Анна  здобули друге місце серед усіх учасників змагань. У загальному заліку Старовижівська команда стала срібним призером Чемпіонату України, поступившись лише команді із м. Вінниця. Третю сходинку п'єдесталу зайняла команда із м. Полтава.
Щиро вітаємо  кожного учасника та їх тренерів із успішним виступом бажаємо і надалі одних лише перемог!