Сайт joomix.org
Новини
header

111111Сьогодні, 9 липня 2021 року, в сесійному залі адміністративного приміщення за адресою: смт Стара Вижівка, пл. Миру, 3, відбулося одинадцяте засідання сесії селищної ради восьмого скликання, на розгляд якого було винесено 143 питання.

На початку засідання ряд депутатів озвучили свої запити та звернення.

Деякі питання виявилися дуже дискусійними, проте завдяки злагодженій роботі депутатського корпусу вдалося прийняти ряд надзвичайно важливих для життєдіяльності Старовижівської громади рішень.

Внесено зміни до рішення селищної ради від 23 грудня 2020 року №4/20 «Про  бюджет селищної територіальної  громади  на 2021 рік», а також ряду місцевих програм.

Прийнято рішення «Про встановлення  ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Старовижівської селищної ради» та «Про встановлення єдиного податку на території Старовижівської селищної ради». Варто зазначити, що ставки даних місцевих податків залишено на рівні минулого року.

Вирішено ряд кадрових питань, а саме: Ярмолюка Івана Івановича призначено на посаду директора загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с. Нова Вижва; Яриніч Юлію Степанівну, на посаду директора загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с. Поліське та Коржан Любов Степанівну, на посаду директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с. Смолярі. Дані особи, попередньо пройшли відповідний конкурсний відбір та були рекомендовані конкурсною комісією для призначення на ці посади.

Проголосовано рішення про створення Старогутівського опорного ліцею Старовижівської селищної ради, шляхом реорганізації загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступеня с. Стара Гута Старовижівського району Волинської області. Затверджено в новій редакції статути закладів загальної середньої освіти.

Вирішено ряд питань, що стосуються управління комунальною власністю селищної ради та ін.

Близько  ста двадцяти питань стосувалися земельних відносин.

На завершення сесії, селищний голова Василь Камінський подякував депутатам за участь у засіданні, побажав усім міцного здоров’я, успіхів, плідної праці та тільки позитивних подій в майбутньому.

Апарат Старовижівської селищної ради

Анонси та оголошення

Error: No articles to display

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Публічні закупівлі

Освіта

Культура

Соціальний захист

Центр надання адміністративних послуг

Консультативно-дорадчі органи

Безоплатна правова допомога

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене