Сайт joomix.org
Новини
header

1З метою соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, моніторингу ситуації в сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах,  робочою групою у складі начальника служби у справах дітей гуманітарного відділу Старовижівської селищної ради А. Дричик, завідувача відділення соціальної роботи для сім’ї, дітей та молоді комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Старовижівської селищної ради» З. Литвинюк, дільничного офіцера поліції  Старовижівського ВП Ратнівське ВП ГУНП у Волинській області М. Антонюка було здійснено виїзд в с. Нова Вижва та с. Седлище.

Учасниками рейду зверталась увага на створення належних умов для повноцінного життя, виховання та розвитку дітей, забезпечення систематичного медичного огляду.

Беззаперечним є той факт, що регулярна профілактична робота – запорука захисту прав та інтересів дітей, і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займались улюбленою справою, а в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Освіта

Культура

Соціальний захист

Конкурс на заміщення вакантних посад

Консультативно-дорадчі органи

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене