Сайт joomix.org
Новини
header

IMG 806645c04995967933da8b2bd5f35aee VСьогодні, 14 жовтня 2020 року, у день Покрови Пресвятої Богородиці Центром культури і дозвілля Старовижівської селищної ради були організовані святкові заходи з нагоди Дня захисника України, 78-ї річниці утворення Української Повстанської Армії та Дня Українського козацтва.

Біля пам'ятного знаку "Борцям за волю і незалежність України" у смт Стара Вижівка відбулося громадське віче, в якому взяли участь керівники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, учасники АТО (ООС), духовенство, жителі та гості селища, громади.

Зі словами привітань та найкращими побажаннями  виступили селищний голова Володимир Семенюк, голова райдержадміністрації Максим Приймачук, заступник голови районної ради Роман Цалай.

До слів вітань також приєднались місцевий краєзнавець Микола Шаясюк, депутат районної ради Іван Омельчук.

Хвилиною мовчання вшанували подвиг славних синів України, представники духовенства селища провели молебень. Було покладено квіти до пам’ятного знаку "Борцям за волю і незалежність України" та Обеліску Слави.

Біля Старовижівського краєзнавчого музею експонувалися фото-документальна виставка-реквієм "Герої не вмирають", присвячена загиблим учасникам бойових дій на Сході України та фото виставка "Козацькому роду нема переводу або історія про те, як наші козаки Берестечко підкоряли".

Після завершення урочистостей відбувся фестиваль національно-патріотичної пісні «Під твій покров схилилась Україна», в якому взяли участь чоловічий колектив Центру культури і дозвілля Старовижівської селищної ради, колективи  та окремі виконавці Центру із клубів сіл Нова Вижва, Рудка, Седлище, Чевель, Смолярі, Поліське та сусідньої Смідинської громади. Усі учасники фестивалю були нагороджені дипломами та цінними подарунками від спонсора підприємця Ярослава Бащука.

Гуманітарний відділ селищної ради

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Освіта

Культура

Соціальний захист

Конкурс на заміщення вакантних посад

Консультативно-дорадчі органи

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене