Сайт joomix.org
Новини
header

20 Сьогодні 05.10.2020 року в залі комунального закладу «Центр культури і дозвілля Старовижівської селищної ради», відбулося позачергове засідання двадцятої сесії селищної ради сьомого скликання, на яке прибуло 19 депутатів.

На даному засіданні окрім депутатського корпусу, працівників апарату селищної ради, в. о. старост були присутні директори КНП "Старовижівський ЦПМД" Наталія Капітула, та КНП “Старовижівська центральна районна лікарня” Старовижівської районної ради" Тетяна Свіржевська, представники колективу КНП «Старовижівська ЦРЛ».
Варто зазначити, що на позачергове засідання сесії було винесено 107 питань та прийнято 104 рішення.
На початку засідання було заслухано запити та звернення від депутатів селищної ради.
Депутатами затверджено Програму компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян Старовижівської об’єднаної територіальної громади залізничним транспортом на 2020 рік та внесено зміни до Комплексної програми соціального захисту населення по Старовижівській селищній раді на 2020-2021 роки.
Затверджено в новій редакції Статут «Комунального закладу «Старовижівський інклюзивно-ресурсний центр» Старовижівської селищної ради Волинської області» та структури, чисельності працівників комунальних закладів Старовижівської селищної ради.
Внесено зміни до рішення Старовижівської селищної ради від 11.06.2020 року № 17/14 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту Старовижівської селищної ради та Подяку Старовижівської селищної ради».
Прийнято рішення про просвоєння звання «Почесний громадянин села Мизове» (посмертно) Юрію Тишику, який загинув в зоні проведення ООС, 3 жовтня 2019 року.
Вирішено питання щодо передачі майна у комунальну власність Дубечненської сільської ради.
Надано попередню згоду на прийняття майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища Старовижівського району до комунальної власності Старовижівської селищної ради КНП «Старовижівський ЦПМД».
Окрім того, вирішено ряд інших важливих питань, що стосуються життєдіяльності Старовижівської громади.
Понад 80 прийнятих рішень стосувалися земельних відносин.
Окрім того, було заслухано інформацію директора ДП «Старовижівське» лісове господарство» Ксенюка Віталія Олександровича, щодо вирубки окремих ділянок лісу на території Старовижівської ОТГ.
Залишилось не розглянутим лише одне питання, яке було включене до порядку денного сесії, а саме: «Про внесення змін до рішення селищної ради від 24 грудня 2019 року № 13/5 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2020 рік», в зв’язку з чим в роботі сесії оголошено перерву до 12 жовтня 2020 року..
На завершення засідання сесії, селищний голова Володимир Семенюк подякував депутатам за плідну роботу.

Апарат Старовижівської селищної ради

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Освіта

Культура

Соціальний захист

Конкурс на заміщення вакантних посад

Консультативно-дорадчі органи

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене