Сайт joomix.org
Новини
header

jpg30 вересня ми відзначаємо День усиновлення – день найкращих проявів турботи та любові до дитини, що залишилась без підтримки і захисту найрідніших людей. Символічно, що 30 вересня є днем святих Віри, Надії, Любові та їх матері Софії. Це свято доброти, розуміння, милосердя і людяності, воно нагадує всім нам про те, що багато дітей позбавлені батьківського піклування, але вони так само, як і інші, потребують захисту.

На території нашої громади проживає 20 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, котрі влаштовані в сім’ї опікунів/піклувальників, в прийомні сім’ї та дитячий будинок сімейного типу.

З нагоди Дня усиновлення висловлюємо велику вдячність всім, хто небайдужий до дитячої долі, усім, хто щодня допомагає дітям знайти свою сім’ю, дарує віру та надію на краще майбутнє. Хай у ваших домівках завжди панують спокій і затишок, а життя буде безхмарним та заможним. Нехай прийняте вами рішення про усиновлення дитини стане одним із найкращих рішень у вашому житті! Хай милосердя ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає ваші серця!

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Освіта

Культура

Соціальний захист

Конкурс на заміщення вакантних посад

Консультативно-дорадчі органи

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене