Сайт joomix.org
Новини
header

IMG 3ccf2603d51f3f988fe7beb3d13d5c8e VПрацівниками комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Старовижівської селищної ради» спільно із провідним спеціалістом ССД та дільничним офіцером поліції, було проведено обстеження сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

В ході здійснення профілактичної роботи перевірено умови проживання дітей та їх сімей, забезпеченість дітей необхідним канцелярським шкільним приладдям та сезонним одягом, надано консультації з питань формування усвідомленого батьківства, виховання дітей без насильства, ведення здорового способу життя та поліпшення взаємин з оточуючим соціальним середовищем.

На території сіл Смолярі та Галина Воля розміщені інформаційно-довідкові листки про функціонування закладів соціального обслуговування у Волинській області та проведено інформаційну кампанію з пошуку кандидатів в патронатні батьки, прийомні батьки та батьки-вихователі.

ПРИНАГІДНО НАГАДУЄМО, що за невиконання або неналежне виконання обов’язків щодо виховання дітей батьки можуть бути притягнені до різних видів юридичної відповідальності: адміністративної, кримінальної, сімейно-правової.

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Програма соціально-економічного розвитку

Регуляторна політика

Освіта

Культура

Центр дитячої та юнацької творчості

Центр надання соціальних послуг

Дитяча музична школа

Старовижівський краєзнавчий музей

Конкурс на заміщення вакантних посад

Консультативно-дорадчі органи

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене