Сайт joomix.org
Новини
header

   IMG 52e1d1ca8cbcdd2126ba9ae16d397402 VЗ 1 вересня цього року учні НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» смт Стара Вижівка стали учасниками всеукраїнського проекту «Розумники» (Smart Kids) із доступом до програмного забезпечення, «Особистого кабінету» та «Електронного журналу». Для старту в проекті Старовижівська селищна рада закупила «Smart-кейси» для чотирьох пілотних класів: 1-Г клас (24 учні), 2-В клас (24 учні), 3-Б клас (26 учнів), 4-Б клас (26 учнів). В електронних освітніх ігрових ресурсах вдало поєднуються тексти, аудіо, малюнки, анімація та інтерактивні завдання, створені у формі гри. Понад 16 тисяч завдань з математики та української мови, сотні пояснень, демонстрацій, візуалізацій за темами програми НУШ.

Крім того, вчителям доступна Медіатека – й вони можуть створювати власні дидактичні матеріали, використовуючи понад дві тисячі графічних об'єктів. Це особливо цінно і зручно в умовах змішаного навчання, адже зараз у будь-який час потрібно бути готовими перейти на дистанційну форму.
   Успіхів у навчанні всім нашим «Розумникам»!  А також педагогам пілотних класів - Павельчук Оксані Петрівні, Кичі Ніні Василівні, Юхимук Тетяні Іванівні,Трохимчук  Валентині Іванівні!                       

Гуманітарний відділ Старовижівської селищної ради

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Програма соціально-економічного розвитку

Регуляторна політика

Освіта

Культура

Центр дитячої та юнацької творчості

Центр надання соціальних послуг

Дитяча музична школа

Старовижівський краєзнавчий музей

Конкурс на заміщення вакантних посад

Консультативно-дорадчі органи

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене