Сайт joomix.org
Новини
header

   IMG b936298c87eee8359a8d3a91f87e6eeb V2020-2021 навчальний рік стартував у закладах освіти Старовижівської селищної ради, як і в усіх школах України, по-особливому. Цьогоріч, в умовах карантинних обмежень, освітній процес розпочався у 8 закладах загальної середньої освіти, 7 закладах дошкільної освіти, КУ «Старовижівський інклюзивно –ресурсний центр», КЗ «Старовижівський центр дитячої та юнацької творчості», КЗ «Старовижівська дитяча музична школа».

  За шкільні парти сіли 1530 учнів,з них – 161першокласник, 139 девятикласників, 61 одинадцятикласник. Дитячі садочки відчинили свої двері для 404 вихованців. У Старовижівському ІРЦ корекційно - розвиткові заняття розпочалися для 39 дітей з особливими потребами. У Старовижівській ДМШ уроки проводяться для 98 учнів. Старовижівським ЦДЮТ організовані заняття гуртків та сецій для 615 вихованців.
   З 1 вересня у цих закладах учні та працівники повинні дотримуватись соціального дистанціювання і правил гігієни, використовувати засоби індивідуального захисту та уникати масових скупчень. Педагогам варто спілкуватись із батьками переважно дистанційно.
   На початок навчального року всі заклади освіти забезпечені дезінфікуючими та миючими засобами. Також, із врахуванням Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19),створено належні умов перебування в закладах освіти усіх учасників освітнього процесу: обладнано місця для обробки рук та збору використаних масок і рукавичок, організовано підвезення учнів та гаряче харчування, розроблено Тимчасовий порядок організації освітнього процесу в закладі освіти на період карантину.
   Сподіваємось, що створення безпечного та здорового освітнього середовища допоможе не затьмарити пандемією та карантином навчальний рік, що розпочався.

                                                                                                                    Гуманітарний відділ Старовижівської селищної ради

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Програма соціально-економічного розвитку

Регуляторна політика

Освіта

Культура

Центр дитячої та юнацької творчості

Центр надання соціальних послуг

Дитяча музична школа

Старовижівський краєзнавчий музей

Конкурс на заміщення вакантних посад

Консультативно-дорадчі органи

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене