Сайт joomix.org
Новини
header

 IMG 20200826 105311 resized 20200826 02471593326 серпня 2020 року відбулася серпнева зустріч педагогічних працівників Старовижівської ОТГ в умовах карантину, тому й формат був дещо незвичним, проте цікавим та раціональним за змістом. Гуманітарним відділом було зініційовано проведення хештег –марафону закладів освіти «Організація освітнього процесу в 2020/2021 навчальному році в умовах пандемії: від викликів до можливостей».
На майданчик селищної ради було запрошено директорів закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, директора інклюзивно- ресурсного центру, головного спеціаліста відділу Ткачук Наталію Василівну, завідувача методичним кабінетом Демчук Галину Володимирівну.
Модератор зустрічі – Яриніч Валентина Панасівна, начальник гуманітарного відділу, забезпечила ефективну комунікацію всіх учасників заходу, запрошуючи до розмови педагогів на місцях з актуальних проблем сьогодення освіти Старовижівської ОТГ. Також  до всіх  освітян громади звернулася Малащук Оксана  Григорівна, заступник начальника відділу взаємодії з органами місцевого самоврядування, моніторингу та позапланового контролю закладів освіти управління Державної служби якості освіти у Волинській області, і проінформувала  учасників заходу про основні завдання Служби у цьому навчальному році. Вітальне слово Янчук Світлани Миколаївни - керуючої  справами виконкому селищної ради, та вручення нагород (грамот та сертифікатів) директорам закладів дошкільної та загальної середньої освіти додало серпневій зустрічі святкової атмосфери.

                                                                                            Усім нам «зеленої зони» в новому навчальному році!

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Програма соціально-економічного розвитку

Регуляторна політика

Освіта

Культура

Центр дитячої та юнацької творчості

Центр надання соціальних послуг

Дитяча музична школа

Старовижівський краєзнавчий музей

Конкурс на заміщення вакантних посад

Консультативно-дорадчі органи

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене